Nowy miesiąc już prawie mamy w kalendarzu ( za kilka godzin), najwyższy więc czas na wrześniowe tapety. Tradycyjnie już, choć tym razem bez opóźnień.
Swoją drogą, wiecie, że we wrześniu przypadają pierwsze urodziny pojawienia się idei tapetowej na blogu?

Pierwsza była własnie wrześniowa, choć jak na nią patrzę, to wydaje mi się małym koszmarkiem. Nie wpadłam wtedy na pomysł czyszczenia skanowanego tła, litery i kalendarz pisałam samodzielnie tuszem, nie przyszło mi na myśl sprawdzić, jaka powinna być rozdzielczość na pulpit, ech. Ot, takie małe szkaradziejstwo Można zerknąć tutaj.

 

Potem z miesiąca miesiąc działo się lepiej. Myślę, że nastąpił pewien progres w tworzeniu tych miesięcznych tapet. Dzięki zadawaniu pytań, co chcecie oglądać, pojawia mi się w głowie mnóstwo pomysłów. I choć czasami, to co jest na tapecie nie odpowiada dokładnie czemuś z fejsbookowego koncertu życzeń, jakoś zawsze kojarzy mi się z danym miesiącem lub konkretnymi hasłami.

Poniżej małe zestawienie tego, co pojawiało się do tej pory.

Mieliście jakąś ulubioną ? Bo ja osobiście najbardziej lubiłam tę z sową.

kolaż-tapety

Tapety wrześniowe

 

Przejdźmy jednak do tego, co zazwyczaj co miesiąc o tej porze Tapety są dwie (wyszłam z wprawy malowniczej, serio i jedna wylądowała w koszu, a z racji, że do soboty krucho u mnie z czasem, wolałam zrobić dwie niż czekać na początek września. Choć może pojawi się update ).

Było postulowane babie lato, jest i pajęczynka.

A kolorowe liście są dlatego, że ja już czuję jesień w powietrzu. Rano, jak idę biegać jest na tyle chłodno, że potrzebna mi już cieplejsza bluza, a trawniki są przykryte warstwą pożółkłych liści. Pobieramy też troszkę inaczej, bo z Dropboxa.

 

 

tapeta babie lato rudoróż

 

 

 

 

 

 

 

Tapeta babie lato – Pobierz 

 

 

tapeta      Tapeta kolorowe liście – Pobierz

 

Ponieważ sama od jakiegoś czasu używam smarthphone’a, i ktoś wspominał kiedyś, że szkoda, żen ie ma wersji na telefon, proszę państwa – takie też powstały. Jako innowacja, ktroa pewnie wejdzie do repertuaru na stałe. Mam tylko jedną prośbę – z racji, że robię takie po raz pierwszy – dajcie znać czy rozdzielczość jest ok. Bo do mojej nokii pasuje, ale nie mam pojęcia jak sprawdza się na innych.

tapeta-babie lato-ródoróż                                                                                                  tapeta-jesien-rudoróż

Tapeta babie lato – Pobierz                      Tapeta kolorowe liście – Pobierz

 

Mama nadzieje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dajcie znać jak się podoba !