Wracam do tradycji tapet z poślizgiem, więc październikowe tapety premierę mają 6 października. Mam nadzieję, że żaden pulpit nie ucierpiał z powodu braku aktualnego kalendarza, u mnie do dzisiaj był ten na wrzesień.

 

Mogę to wytłumaczyć urlopem, wycieczką w Bieszczady i strasznym zasmarkaniem, które mnie dopadło zaraz po powrocie. Ale warto było jechać, bo widoki najpiękniejsze w tym roku. Wiosna na Podlasiu, jesień w Bieszczadach.  Zresztą, kto podgląda Instagram widział mniej więcej o czym mówię.

Czasu na malowanie nie miałam za dużo po powrocie, więc powstał jedynie górki obrazek. Pojawiało się mnóstwo życzeń dyniowych – Panie i Panowie, dynie pojawią się niebawem w Halloweenowej edycji tapet, specjalnie dla stęsknionych za pomarańczowymi gigantami ((:

 

Tymczasem, poniżej to, co aktualnie mamy do pobrania, czyli na pulpit góry i radosny flaming, a na telefon już bardziej nastrojowo – pejzażyk i pomarańczowe klimaty.

Pobieramy z Dropboxa, zapisujemy i możemy się cieszyć nowym pulpitem.

 

 

 

tapeta-pazdziernik-2016-flaming-rudoroz Tapeta flaming – Pobierz

 

tapeta-pazdziernik-2016-rudoroz Tapeta góry – Pobierz

 

 

Ponieważ w zeszłym miesiącu wiele osób cieszyło się z tapet na telefon, wchodzą one już do tradycji, i również są dostępne. Pobieramy je tak samo jak tapety na pulpit, prosto z Dropboxa.

 

 

tapeta-pazdziernik-2016-rudoroz-phone  Tapeta góry – Pobierz                          

 

         

tapeta-pazdziernik-2016-rudoroz-phone-2    Tapeta pomarańczowa – Pobierz

 

 

 

Gdyby jednak komuś było mało, w zeszłym miesiącu specjalnie dla Kasi z bloga Zenja robiłam tapety.

Jeśli komuś spodobał się lisek, który przewinął się przez Facebook i Instagram – zapraszam serdecznie TUTAJ. Do wyboru, do koloru, bo kilka innych mega utalentowanych osób dorzuciło coś od siebie .

 

 

tapeta lisek rudoróż