Nowy rok trwa w najlepsze od tygodnia.

Pewnie wszyscy zdążyli już spisać postanowienia noworoczne, część z nich zacząć realizować a inne już porzucić – wszak tydzień to kupa czasu.

Z lodówek poznikały ostatnie kawałki makowca (z mojej na szczęście też), a o niedawnych świętach przypominają jedynie stojące choinki – przynajmniej w części domów. Moja jest, ma się dobrze (pomimo, że od czasu do czasu podgryza ją kot) i mam nadzieję, że nawet lekko zasuszona wytrzyma przynajmniej do końca miesiąca.

 

Mamy więc styczeń, czas więc na styczniowe tapety.

Jak zwykle spóźnione, tym razem dość porządnie, ale biorąc pod uwagę ogólne rozprężenie, spowodowane dużą ilością wolnego, może nie stało się żadne nieszczęście. Niemniej są gotowe i czekają na pobranie.

Muszę przyznać, że ponad miesięczny odwyk od rysowania dał mi się we znaki imam wrażenie, że jakoś mi koślawo wszystko wyszło.

Ale w planach mam intensywny powrót, więc może forma się poprawi.

 

Pobieramy z Dropboxa, zapisujemy i możemy się cieszyć nowym pulpitem.

tapeta-styczen-2017  Tapeta jelonek – Pobierz
tapeta-styczen-lis-2017Tapeta lisek – Pobierz

 

Tapety w wersji telefonicznej

 

styczen-phone Tapeta  z jelonkiem – Pobierz

styczen-phone-2 Tapeta z liskiem – Pobierz

 

 

A dla wszystkich, którzy jeszcze nie znaleźli idealnego dla siebie kalendarza na 2017 – spróbujcie, może akurat ten wam przypadnie do gustu.

Zapisz się na Rudoróżowy Newsletter

* wymagane polakalendarz 2017

 

Dajcie znać w komentarzach, czy któraś z tapet zagościła na Waszym pulpicie.

Ja dziś bardzo skrótowo i bez rozpisywania się, ale  mam nadzieję , że wkrótce uda mi się nadrobić, i rysunkowo i tekstowo