Kiedyś do walentynek podchodziłam jak pies do jeża. Burczałam, że tandeta, że komercja i samo zło. Ale im jestem starsza, tym mniej mi przeszkadzają. Nawet wszędobylskie kiczowate serduszka i pluszowe miski budzą raczej mój uśmiech niż politowanie.

Chyba ze wszystkimi świętami jest tak samo – jeśli pozwolimy im przemienić się w „mus obchodzenia”, przestaną nas bawić. I nie ma tutaj znaczenia czy to Boże narodzenie  czy urodziny czy walentynki.

Myślę, że każda okazja do zrobienia sobie nawet małego święta jest fajna. A zwłaszcza do zrobienia małego prezentu czy niespodzianki komuś, kogo kochamy.

Co prawda nie mam ani spektakularnych ani wybitnie oryginalnych planów na ten dzień, ale jestem pewna że pojawią się frytki, których ja nie znoszę z całego serca, a które mój Mąż uwielbia ((: Bo chyba o to w małych niespodziankach chodzi, prawda ?

Dla Was też mam mała niespodziankę.

Wszyscy przywykli już do tapet, które pojawiają się w miarę systematycznie na początku każdego miesiąca.

Czas więc najwyższy rozszerzyć repertuar rzeczy, które można znaleźć na Rudoróżowym blogu. Z racji, że ostatnio sporo czasu malowałam litery, pojawił się też pomysł na plakat.  Takiej formy u mnie jeszcze nie było, więc czemu nie. Jeśli się spodoba, to na pewno powstaną kolejne. W końcu nie tylko ja lubię wieszać ładne rzeczy na ścianach, prawda ?

 

Plakat walentynkowy

 

Rzutem na taśmę powstała też kartka, na której można napisać coś miłego i wysłać.

Albo zostawić rano na stole, koło gorącej, porannej kawy Ja bym się ucieszyła jak diabli z takiego znaleziska. I pewnie nie tylko ja.

kartka walentynkowa

 

Pobieranie grafik

 

Gotowe projekty do pobrania znajdują się poniżej. Po zapisaniu na dysku rozpakowujemy i możemy śmiało drukować.

 

kartka do druku

 

plakat do druku

 

Kilka uwag:

  • projekty przygotowane są do druku w formacie A4.
  • najlepiej drukować je w wysokiej jakości, a plakat najlepiej będzie się prezentował na papierze fotograficznym.
  • pliki zapisane są w formacie PDF.

Wszystkie elementy wyszły spod mojego pędzla i włożyłam w nie sporo pracy, dlatego jeśli Wam się spodobały – podzielcie się z innymi – będzie mi strasznie miło.

Dajcie koniecznie znać, czy taka forma – plakatu bądź kartki – Wam odpowiada, bo jest szansa, że będzie ich więcej i będą pojawiać się częściej !

 

kartka walentynkowa