Chyba się doczekaliśmy

Wiosna za 20 dni, słońce, smog gdzieś przewiało. A wieczorem, czytając w łóżku  książkę usłyszałam jak głośno gdzieś w oddali śpiewają ptaki. Ale się cieszę, już sama świadomość dodaje mi energii, lepiej mi się wstaje, kiedy w kuchenne okno świeci słońce.

Czas na odświeżenie pulpitu. 

Ostatnio znalazłam sobie idealny sposób na relaks.

Bo czytanie książek j est super, ale czasami mam tak skołatany mózg, że trudno mi się skupić nawet na kryminałach Nesbo.  Seriale też nie zawsze są dobrym sposobem, bo po prostu nie mam ochoty patrzeć ekran monitora.

Rysowanie mandali. Rzecz zdawać by się mogło trudna. A jest tonalnie odwrotnie. Rysowanie mandali jest banalne, ale cudownie uspokaja. Zajmuje sporo czasu, trzeba być dość precyzyjnym, ale… nie trzeba przy tym za bardzo myśleć. To takie medytacyjne zajęcie. Ja przepadłam, dlatego też mandala wystąpi na tapecie w marcu .

A może chcecie krótką instrukcję obrazkową, jak sobie z taką mandalą poradzić ? 

Rysujemy mandalę Wciąż ? #mandala #mandaladrawing #friday #relaks #relaxingdrawing #hygge #slowmorning

Post udostępniony przez Rudoróż (@rudoroz)

Tapety marcowe

Przejdźmy więc do tapet.

W tym miesiącu z racji mojego nowego bzika, na jednej będzie mandala. Nie jest doskonała, bo pierwsza i rysowana cienkopisem. Ale  i tak jestem z niej dumna.

Na drugiej mamy żonkile. miały być co prawda krokusy, ale nie starczyło mi czasu, przyznam się bez bicia. Marzec jest bardzo intensywnym dla mnie miesiącem, i każdą chwilę mam zagospodarowaną, więc niestety nie ma czasu na nadmiar rysunkowy. Ale wierze, że znajdą swoich amatorów

Tapety na pulpit pobieramy za pomocą „przycisku” pobierz.

Są spakowane jako .zip, i po kliknięciu rozpocznie się automatyczne pobieranie.

Potem rozpakowujemy i możemy śmiało używać.

 

 

mandala

 

marzec żonkile

 

Tapety na telefon 

Tapety na telefon umieściłam na Dropboxie, tak jak do tej pory. nie widzę sensu innej metody ich pobierania, tak chyba najłatwiej zapisać sobie na telefonie  i potem ustawiać jako tło czy wygaszacz ekranu.

Pobieramy zatem  z Dropboxa, zapisujemy i możemy się cieszyć nowym wyglądem

 

 

Z tematów tapetowych chyba tyle.

Pobierajcie się i dajcie znać, która najbardziej przypadła Wam do gustu.

A jeśli uważacie, że są ładne – podzielcie się dalej, może komuś innemu też się spodobają ?