Mam wrażenie, że z miesiąca na miesiąc czas płynie szybciej.

Skoro  w maju wydawało mi się, że przemknął gdzieś obok mnie, to czerwiec nawet nie wiem jak określić. Orient Express chyba nie był najszybszym pociągiem świata, więc porównanie do niego nie jest najszczęśliwsze, ale uwierzcie na słowo – był czerwiec i go nie ma. Podobnie jak początek lipca. Jakoś ten czas tak magicznie galopuje, że nie do końca zdaję sobie sprawę z jego upływu.

Zmiana pracy i przede wszystkim godzin pracy pewnie się do tego przyczyniła, podobnie jak ilość „pracujących” dni. Do tego trzeba dorzuć te miliony małych celów i planów, które sobie wyznaczam, wycieczkę w góry (obowiązkowy punkt miesiąca swoją drogą, kto ma ochotę na osobny wpis o górach, z punktu widzenia osoby, która kiedyś nie widziała w nich nic fajnego, a teraz nie wyobraża sobie bez nich miesiąca ? )…

Przyznam szczerze, brakło mi serca do bloga i do Internetów przez ostatnie dwa miesiące. Potrzebna była mi przerwa od czytania, komentowania i wszelkich innych aktywności wirtualnych.  Wolałam czytać książki, słuchać audiobooków, gotować czy po prostu relaksować się z dala od komputera w wolnym czasie. Żeby pomyśleć, czy ja mam jeszcze coś do powiedzenia, do namalowania i czy serio sprawia mi to frajdę.

Tak, sprawia.

Tak, trzeba czasem odpocząć i spojrzeć z boku.

Tak, mam nowe pomysły, które już są zapisane i zakolejkowane, żeby nie umarły gdzieś w worku bez dna, jakim jest moja lista „chciałabym”.

Tyle, jeśli chodzi o wynurzenia osobiste

Przechodząc jednak do tematu głównego, czyli spóźnionych (chyba zacznę tak nazywać ten cykl) tapet – było tyle cudownych pomysłów na obrazki, że nie wiedziałam co wybrać. Ostatecznie stanęło na tropikach, skoro lipiec póki co nas nie rozpieszcza, oraz „morze i dużo niebieskiego”.

Flamingi jeszcze się pojawią, może w sierpniu a może jako osobny plakat do pobrania ?

Tapety pobieramy za pomocą przycisku „Pobierz”.

Są spakowane jako .zip – rozpakowujemy i możemy śmiało instalować na pulpicie.

Tak samo postępujemy z wersją telefoniczną.

Tapeta na pulpit

 

 

Tapet telefoniczna

 

 

Pobierajcie śmiało, a jeśli Wam się spodobała lipcowa wersja tapety, podzielcie się z innymi, będzie mi bardzo miło.

Może komuś sprawi radość ptaszysko albo kawałek morza na pulpicie

 

I tym optymistycznym akcentem pozostaje mi życzyć dobrego weekendu !