Witajcie w listopadzie.

Właściwie mogłabym powiedzieć, że przygotowałam listopadowe tapety z okazji Święta Niepodległości, ale byłoby to trochę na wyrost (mimo, że pojawiają się dopiero dziś).

Bardzo chciałam w długie jesienne wieczory poświęcić dużo czasu na malowanie.  Wiecie, te długie wieczory, kiedy siedzimy w przydużym swetrze, z kubka paruje herbata z miodem, imbirem, i cytryną i goździkami (taka najlepsza), kot rozsiada się na kolanach i ani myśli zejść, a za oknem jest ciemno od 15 z hakiem i mało jest spraw, które są w stanie wyciągnąć nas z domu.

Ale jak zwykle rzeczywistość i mnóstwo pracy weryfikowało plany. W wolne wieczory, których miałam naprawdę niewiele wolałam wyciągnąć kredki i maziać po kolorowankach antystresowych, zamiast tworzyć coś swojego.  To wspaniały relaks dla głowy, pozbawiony gonitwy myśli i odprężający. Tak więc plany jak to zazwyczaj bywa, pozostały planami.

Ostatnio zaliczyłam z Mężem króciutką wycieczkę w Beskid Wyspowy. Spacer w lesie, zamglonym przypomniał mi, jak bardzo lubię malować botaniczne sprawy. Jak bardzo mi tego brakuje. Jak uwielbiam liście, drzewa, pajęczyny pomiędzy gałęziami, mech… Mam sporo myśli w głowie, ale to raczej na osobny wpis z leśnymi zdjęciami.

tapeta_listopad_rudoróż

Dlatego też jedna tapeta jest jesienna bardziej niż listopadowa.

Ale na tym się nie skończy, bo w trakcie są kolejne leśne rysunki, i chyba coś z tego powstanie. Jeszcze sama nie wiem co, ale będzie ładne, obiecuję

tapeta_listopad_rudoróż

Tapeta na pulpit

Jak zatem widać, jedna tapeta inspirowana lasem, a druga – na wyraźne, wielokrotnie pojawiające się prośby o dynie. Też je uwielbiam, zwłaszcza w kuchni Bo mogę z nich robić absolutnie wszystko. Tak czy inaczej, mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie tapety dostępne rozdzielczości dla danego wzoru spakowane są w paczce, którą pobieramy za pomocą przycisku „Pobierz”.

Są spakowane jako .zip – rozpakowujemy i możemy śmiało instalować na pulpicie.

Tak samo postępujemy z wersją telefoniczną.

 

tapeta_listopad_rudoróż

 

tapeta_listopad_rudoróż

Tapety telefoniczne

 

 

tapeta_listopad_rudoróż

 

tapeta_listopad_rudoróż

 

Pobierajcie śmiało, a jeśli Wam się któraś spodoba – podzielcie się linkiem do wpisu z innymi, będzie mi bardzo miło.

I bardzo przepraszam wszystkich, którym na komentarze odpiszę dopiero dzisiaj. Miałam dobrowolną separację z Internetami, tak dla zachowania higieny głowy.