Tym razem bardzo, ale to bardzo się starałam, żeby tapety grudniowe pojawiły się w miarę punktualnie Co prawda 3 grudnia to nie pierwszy, ale patrząc na moje poślizgi to prawie samiuśki początek.

Chciałam poświęcić weekend na malowanie i prawie się udało. Nie licząc sobotniego Biegu Mikołajów (wspaniała impreza, polecam z całego serducha), grzecznie spędziłam czas z farbkami i Photoshopem.  I udało się, powstały tapety i inne rzeczy, które niebawem rozgoszczą się na blogu.

tapety grudniowe rudoróż

Muszę przyznać, że ja już żyję grudniem od kilku dni. Dostałam od Małżonka oficjalne pozwolenie na słuchanie świątecznych piosenek, już powoli kolekcjonuję przepisy na pierniczki, których pieczenia nie mogę się doczekać (niech tylko przypłyną do mnie foremki z Chin ), jaram się ja dziecko jednym słowem. Ale chyba troszkę trzeba wyhamować, bo jeszcze trzy tygodnie, żeby mi się znudziło przypadkiem.

A wracając do tapet. W zeszłym roku moją ukochaną tapetą była ta z flamingiem w czapce mikołajowej, więc w tym zastanawiając się co innego mogłabym zmalować padło na… jednorożca. W końcu święta są troszkę kiczowate, trochę lukrowe, więc różowy jednorożec nie powinien nikomu przeszkadzać.

Są też dwie inne, bardziej „tradycyjne” – z sikorką i latarenką. Do wyboru, do koloru.

Tapeta na pulpit

Wszystkie tapety dostępne rozdzielczości dla danego wzoru spakowane są w paczce, którą pobieramy za pomocą przycisku „Pobierz”.

Są spakowane jako .zip – rozpakowujemy i możemy śmiało instalować na pulpicie.

Tak samo postępujemy z wersją telefoniczną.

tapety grudniowe rudoróż

tapety grudniowe rudoróż

tapety grudniowe rudoróż

Tapety telefoniczne

tapety grudniowe rudoróż

 

tapety grudniowe rudoróż

Pobierajcie śmiało, a jeśli Wam się któraś spodoba – podzielcie się linkiem do wpisu z innymi, będzie mi bardzo miło.

I zaglądajcie na Facebook i bloga, bo wkrótce będą kolejne nowości, a widziałam, że bardzo małe są zasięgi postów niestety ;( Więc pewnie nie do każdego dotrze. Albo ja muszę częściej publikować