Z racji Mikołaja temat dziś prezentowy. 

Nie wiem jak Wy, ale ja najbardziej w prezentach lubię ich pakowanie i dostarczanie do odbiorców.

Zawsze podobały mi się wielkie pudła, zapakowane w kolorowy papier, obwiązane wstążkami. Ostatnio jestem ogromną fanką papieru pakowego, ot takiego zwykłego szarego i sznurka – jako dekoracji dla prezentów. Prezentują się wtedy wyjątkowo uroczo i tak „minimalistycznie”. Choć nie wiem, czy to najszczęśliwsze określenie.

Opakowanie potrafi zmienić nawet skromny drobiazg w wielką frajdę. Wystarczy kilka drobiazgów.

Zawieszki na prezenty

Przypuszczam, że u większości osób prezenty rozdawane są jednak na Gwiazdkę, a nie na Mikołaja (choć ja preferuję właśnie 6 grudnia jako główny dzień prezentowy).

Dlatego dla wszystkich dzisiejszych spóźnialskich oraz tych, którzy dopiero myślą o upominkch na okres świąteczny przygotowałam zawieszki na prezenty, które można samodzielnie wydrukować. Z pewnością ozdobią nie jeden prezent

Świetnie będą pasować i do szarego papieru i sznurka (jak u mnie) i do papierów w kolorowe wzory. 
Zawieszki na prezenty


Zawieszki na prezenty

Kilka uwag:

  • projekty przygotowane są do druku w formacie A4.
  • najlepiej drukować je w wysokiej jakości, na grubszym papierze. Ja w punkcie ksero drukowałam w kolorze na próbę, na papierze o gramaturze 350 i wyszło super. Kosztowało mnie to całe 3 złote
  • pliki zapisane są w formacie PDF.

Wszystkie elementy wyszły spod mojego pędzla i włożyłam w nie sporo pracy, dlatego jeśli Wam się spodobały – podzielcie się z innymi – będzie mi strasznie miło.

Zawieszki na prezenty