Marcowe refleksje

Ćwierć roku za nami. Chyba na dobre skończyła się zima, miejmy nadzieję i zaczynamy sezon an lżejsze ubrania, promienie słońca i długie spacery.

Gdybym miała podsumować ostatni miesiąc jednym słowem wybrałabym kołowrotek. Tak wielu zwrotów akcji i tak szybkiego tempa dawno nie miałam.

Marzec był dla mnie wyjątkowo ciężki. Mnóstwo pracy, dużo stresu, magicznie kurczące się dni.  Kontuzja, która nie wiadomo ile się będzie ciągnąć, ale na razie uniemożliwia bieganie. Jogę i rower zresztą też. Nie przypuszczałabym, że tak bardzo będzie mi brakować aktywności fizycznej, ale z drugiej strony ostatnio poświęcałam jej minimum osiem do dziesięciu godzin w tygodniu. aktualnie pozostają mi spacery z pracy i słuchanie podcastów, nie ma co narzekać

Ale udało mi się przeczytać kilka fajnych książek, zrobić test Gallupa (którego wyniki muszę przyznać mnie zaskoczyły).

Kwiecień też zapowiada się intensywnie, ale mam cichą nadzieję, że uda mi się znaleźć momenty na odpoczynek. Taki prawdziwy, nawet króciutki.  Próba znalezienia równowagi pomiędzy pracą a regeneracją jest jednym z moich największych wyzwań na ten miesiąc. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

 

kwietniowe_tapety

Tapeta na pulpit

Nieustannie przeżywam fascynację połączeniem akwareli i czarnej, matowej gwaszowej farby.  I nieustannie uwielbiam owady, więc na tapecie nie mogło pojawić się nic innego, jak kolejny robaczek

W zeszłym miesiącu była ćma, teraz mamy chrząszcza, niedługo chyba czas na motyle albo biedronki będzie.

Wszystkie dostępne rozdzielczości dla danego wzoru spakowane są w paczce, którą pobieramy za pomocą przycisku „Pobierz”.

Są spakowane jako .zip – rozpakowujemy i możemy śmiało instalować na pulpicie.

Tak samo postępujemy z wersją telefoniczną.

kwietniowe_tapety

 

kwietniowe_tapety

Tapety telefoniczne

 

kwietniowe_tapety

kwietniowe_tapety

 

Pobierajcie śmiało, a jeśli Wam się spodobała czerwcowa wersja tapety, podzielcie się z innymi, będzie mi bardzo miło.

I tym optymistycznym akcentem pozostaje mi życzyć dobrego i bardzo wiosennego tygodnia!