Plan lekcji

Początek roku szkolnego

Wiele razy mówiłam już, że zawsze uwielbiałam początek roku szkolnego, zarówno w szkole jak i na studiach. Nowe przemioty, nowe zeszyty, nowy początek. Tak, jakby wszystko mogło zacząć się totalnie od nowa, taka carte blanche. Potem oczywiście ten zapał troszkę mijał, zapewne gdzieś w okolicach sprawdzianów w szkole, pierwszych kolokwiów na studiach i niepowodzeń. Ale uwielbienie do września mi pozostało.

Dzisiaj zachwycam się raczej chłodną porankami pogodą, ciepłym słońcem i rozgwieżdżonym niebem końca lata tak niż szkołą, choć kto wie, czy w tym roku mój szkolny entuzjazm nie zostanie na nowo odkryty. Ale nie o tym.

Na fali entuzjazmu, związanego z przywracaniem bloga do życia pojawił się pomysł na stworzenie planu lekcji. Mała rzecz, a przydatna w nowym roku szkolnym. I choć mija już drugi tydzień, może w plan lekcji ktoś jeszcze nie jest zaopatrzony i akurat mu się przyda. Albo chciałby wymienić stary na nowy

Zachęcam do pobierania.

Plan lekcji do samdozielnego wydruku

Pierwszy z planów został przygotowany z użyciem grafik z programu Canva (nie są moje), ale szalenie mi się spodobały. Drugi to już moje, malowane kiedyś jesienne liście, które uwielbiam, i które chętnie wykorzystuję przy każdej okazji.

Jeśli Wam się spodobały – drukujcie i uzywajcie. Ja jestem fanką obu, choć chwilowo wygrywa ta pierwsze i dumnie będzie wisiec na lodówce

Każdy plan lekcji spakowany jest w paczce, którą pobieramy za pomocą przycisku „Pobierz”.

Są spakowane jako .zip – rozpakowujemy i możemy drukować, wypełniać i uzywać.

Plan lekcji
plan lekcji
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie pobierz-1.png

Kilka uwag:

  • projekty przygotowane są do druku w formacie A4.
  • pliki zapisane są w formacie PDF.

Jak zwykle zachęcam do komentowania – czy plan llekcji się przydał, czy potrzebujecie czegoś innego – w miarę możliwości będę tworzyć kolejne drobiazgi, więc jeśli ktoś z Was ma jakąś palącą potrzebę – piszcie śmiało!

Dobrego końca tygodnia !