Kim jestem ?

Mam na imię Magda. Jestem Krakowianką z krwi i kości, z wykształcenia filologiem klasycznym (tak właśnie, znam łacinę i grekę, choć z biegiem czasu już coraz mniej pamiętam). Z potrzeby serca staram się też być fotografem, i nieustannie się w tym doskonalę.
Tak naprawdę kręci mnie też milion innych rzeczy, od slow life i zdrowego odżywiania, przez grafikę komputerową i sztukę, do wszystkiego co twórcze i kreatywne.

Po co to wszystko ?

Pewnego pięknego dnia zamarzyło mi się stworzyć ilustrowaną książkę kucharską. Ponieważ na studiach fotograficznych przypomniałam sobie, że lubię malować – a właściwie nauczyłam się tego, bo plakatówki używane w podstawówce malarstwem wysokich lotów raczej nazwać się nie da, pomysł postanowiłam wcielić w życie.
Blog powstał jako osobisty motywator do systematyczności, i powoli, oprócz ilustrowanych przepisów zaczęło pojawiać się na nim coraz więcej rzeczy.
Tak też co miesiąc pojawiają się tapety na pulpit z kalendarzem, zaczął się też cykl tutoriali o tym jak malować akwarelami (który z pewnością będzie miał ciąg dalszy). Mam głowę pełną pomysłów, czekających na realizację i sprzyjający moment, bo często cierpię na wstrętny niedoczas.
Tak, wszystkie grafiki oraz zdjęcia (choć one dość nielicznie się pojawiają), które znajdziesz na blogu są mojego autorstwa.

Dla kogo piszę i maluję ?

Dla wszystkich, którzy lubią akwarele.
Dla wielbicieli wegetariańskich i okazjonalnie wegańskich smaków, często niecodziennych (bo lubię dziwne przepisy, jak muffiny z cukinii czy pikantny sos z mango).
Dla lubiących naturę, bo ostatnio przeżywam fascynację starymi zielnikami, i roślinność o wiele częściej pojawia się na moich rysunkach niż sprawy kuchenne.
Dla szukających inspiracji, jak spędzić wolny czas, bo mam parę pomysłów na cykle kreatywno life-stylowe

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na stronie KONTAKT.
Znajdziesz mnie również w mediach społecznościowych – najchętniej udzielam się na Facebooku i Instagramie,